loader

urzad-gminy-solec

ministerstwo-edukacji-narodowej

mazowiecki-kurator-oswiaty

centralna-komisja-egzaminacyjna

okregowa-komisja-egzaminacyjna

zss-pawlowice

zsp-solec

stowarzyszenie-przyjaciol-solca   twoje-radio-lipsko

HARMONOGRAM UROCZYSTOŚCI SZKOLNYCH 2018/2019

Lp.

Uroczystość

Odpowiedzialni

Termin

 

1.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Dyrektor

03.IX.2018

2.

Dzień Chłopaka

Opiekun SU           

Wychowawcy klas

IX/X.2018

3.

Ślubowanie uczniów klasy I PSP

J. Szewczyk

X.2018

4.

Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Opiekun SU

12.X.2018

5.

Międzynarodowy Tydzień Bibliotek Szkolnych

Bibliotekarz

22 – 26 X.2018

6.

Powiatowy Konkurs Historyczny „Drogi Polaków do Niepodległości”

H. Kańkowska

Bibliotekarz

X.2018

7.

Koncert Pieśni i Piosenki Patriotycznej

M. Szot - Wróblewska

Wychowawcy klas

XI.2018

8.

„Znani i nieznani w drodze do Niepodległości” - wystawa

M. Szot - Wróblewska

XI.2018

9.

Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Ks. G. Dąbrowski

B. Cieśla

 

XI.2018

 

 

10.

Andrzejki

Wychowawcy  klas i świetlicy              Opiekun SU

XI.2018

11.

 

Dzień Wolontariusza

Opiekunowie SKMW                                     

4.X.2018

12.

Mikołajki

Wychowawcy klas

 

6.XII.2018

13

Jasełka

Ks. G. Dąbrowski

B. Cieśla

J. Kasprzycka

M. Kryczka

XII.2018

14.

Wieczór Kolęd

B. Cieśla    

Ks. G. Dąbrowski                                   

M.Winiarczyk

M. Ciupa

I. Wojciechowska                          

M. Kryczka

I.2019

 

15.

Dzień Babci i Dziadka

Wychowawcy oddziałów przedszkolnego                                 

M. Kryczka

I.2019

16.

Zabawa karnawałowa

Opiekun SU                                  Wychowawcy oddziałów przedszkolnych  i  wychowawcy klas

I/II  2019

 

17.

III Rejonowy Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej „Kocham moją Ojczyznę”

B. Cieśla

Ks. G.Dąbrowski                                        

III/IV 2019

18.

Tydzień Kultury Zdrowotnej – Używkom zdecydowanie NIE!

 M. Ciupa                          

T. Nachyła   

V.2019

19.

Majowe Spotkania z Książką

Bibliotekarz                                            Wychowawcy oddziałów przedszkolnych i wychowawcy klas I-III PSP

 

V.2019

 

20.

Dzień Rodziny

L. Rokuszewska                           

A. Kręcisz                                 

N. Kędra   

M. Szot- Wróblewska

M. Kryczka               

V/VI 2019

21.

Apel z okazji Konstytucji 3 Maja

A. Tatarata

I. Jaworska

H. Kańkowska

V.2019

22.

Dzień Dziecka

Dyrektor

Opiekun SU                 Wychowawcy   klas                                     M. Kieloch             M.Kryczka                             

 VI.2019

23.

Dzień Ochrony Środowiska

M. Wielicka                              

M. Winiarczyk

VI.2019

24.

 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Dyrektor

21.VI .2019