loader

urzad-gminy-solec

ministerstwo-edukacji-narodowej

mazowiecki-kurator-oswiaty

centralna-komisja-egzaminacyjna

okregowa-komisja-egzaminacyjna

zss-pawlowice

zsp-solec

stowarzyszenie-przyjaciol-solca   twoje-radio-lipsko

Samorząd Uczniowski

 

 

ZARZĄD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

 

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019:

 

 

 

Przewodnicząca:                            Kornelia Chmielnicka kl. III PG

 

Zastępca przewodniczącej:            Julia Szołajska kl. VIII PSP

 

Sekretarz:                                        Julia Rychter kl. VI PSP

 

Skarbnik:                                         Igor Kozak kl. III PG

 

Przedstawiciele:                               Skoczylas Agata kl. VII PSP

 

                                                          Masternak Amelia kl. VIII PSP

 

 

 

 

SEKCJE:

 

KULTURALNO – ROZRYWKOWA:

 

Przewodnicząca:                            Masternak Amelia kl. VIII PSP

 

Członkowie:                                    Pilas Julia kl. VIII PSP

 

                                                        Klukiewicz Julia kl. III PG

 

                                                         Traczyk Piotr kl. III PG

 

                                                        

 

REDAKCYJNA:

 

Przewodnicząca:                              Skwira Gabriela kl. VIII PSP

 

Członkowie:                                     Julia Szołajska kl. VIII PSP

 

                                                          Katarzyna Kołacz kl. VIII PSP

 

                                                          Tusińska Kamila kl. III PG


 

PORZĄDKOWA:

 

Przewodniczący:                             Julia Siwierska kl. VII PSP

 

Członkowie:                                     Nadia Marszałek kl. V PSP

 

                                                         Agata Skoczylas kl. VII PSP

 

 

 

SAMORZĄDY KLASOWE W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

KLASA IV PSP

 

Przewodnicząca:       Oskar Zuba

 

Zastępca:                   Zuzanna Jaśkiewicz

 

Skarbnik:                  Anna Gumińska

 

KLASA V PSP

 

Przewodnicząca:       Damian Jarosz

 

Zastępca:                   Julia Gajos

 

Skarbnik:                  Nadia Marszałek

 

KLASA VI PSP

 

Przewodnicząca:       Julia Rychter

 

Zastępca:                   Maria Gawlik 

 

Skarbnik:                  Maciej Kasprzycki

 

KLASA VII PSP

 

Przewodniczący:       Julia Siwierska

 

Zastępca:                   Agata Skoczylas

 

Skarbnik:                  Julia Syzdek

 

KLASA VIII PSP

 

Przewodnicząca:       Julia Szołajska

 

Zastępca:                   Gabriela Skwira

 

Skarbnik:                  Amelia Masternak

 

KLASA III PG

 

Przewodnicząca:       Kornelia Chmielnicka

 

Zastępca:                  Igor Kozak

 

Skarbnik:                  Julia Klukiewicz

 

                                   Piotr Traczyk