loader

urzad-gminy-solec

ministerstwo-edukacji-narodowej

mazowiecki-kurator-oswiaty

centralna-komisja-egzaminacyjna

okregowa-komisja-egzaminacyjna

zss-pawlowice

zsp-solec

stowarzyszenie-przyjaciol-solca   twoje-radio-lipsko

Rada Rodziców 2017-2018

rada-rodz

PREZYDIUM:

                             Przewodnicząca :                  Elżbieta Klukiewicz

Zastępca przewodniczącej:       Barbara Jaśkiewicz

Sekretarz:                               Karolina Michałek

Skarbnik:                                Agnieszka Gręda

 

KOMISJA REWIZYJNA:

Przewodnicząca:                    Marzena Skoczylas

Członkowie:                           Iwona Szołajska

                                            Aneta Swiątek

 

RADY ODDZIAŁOWE

 

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY 3-4—latki

Beata Figura

Weronika Szumlak

Katarzyna Buszkiewicz

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY 4-5 –latki

Bożena Tusińska

Magdalena Kornak

Agnieszka Sochaj

 

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY 5-6 -latki

                                                           Karolina Michałek

                                                           Marlena Konwa

                                                           Monika Lasota

 KLASA I PSP

                                                            Iwona Szołajska

                                                            Agnieszka Maciejewska

                                                            Monika Wasila

 

KLASA II PSP

Aneta Swiątek

Marta Jasińska

Anna Masternak

KLASA III PSP

Anna Lasota

Monika Bidzińska

Agnieszka Przydatek

KLASA IV PSP

                                                             Agnieszka Ostrowska

Iwona Jarosz

Barbara Gajos

 

KLASA V PSP

Agnieszka Gręda

Joanna Lasota

Marta Kasprzycka

KLASA VI PSP

Marzena Skoczylas

Joanna Szołajska

Danuta Sawicka

KLASA VII PSP

Barbara Jaśkiewicz

Joanna Kołacz

Elżbieta Skalińska

 

KLASA II PG

Elżbieta Klukiewicz

Zbigniew Chmielnicki

Izabela Pilas

KLASA III PG

Anita Madej

Edyta Stołowska

Anna Kasińska