urzad-gminy-solec

ministerstwo-edukacji-narodowej

mazowiecki-kurator-oswiaty

centralna-komisja-egzaminacyjna

okregowa-komisja-egzaminacyjna

zss-pawlowice

zsp-solec

stowarzyszenie-przyjaciol-solca   twoje-radio-lipsko

Mamy nowe boisko

boisko7Na ten dzień czekała cała społeczność szkolna.

W dniu 28 sierpnia 2020 r. odbyło się oddanie do użytku boiska wielofunkcyjnego w naszej szkole. Powstało ono z inicjatywy wójta naszej gminy, Pana Marka Szymczyka. Inwestycja znalazła się na liście dofinansowania Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu ,, Sportowa Polska”. ...

W imieniu uczniów, rodziców i pracowników szkoły pragniemy złożyć Panu Wójtowi i Radzie Gminy serdeczne podziękowania za podjęcie decyzji i działań, które przyczyniły się do powstania tak nowoczesnego i potrzebnego nam obiektu. Oddane boisko nie tylko wzbogaci bazę sportową szkoły, ale umożliwi także prowadzenie zajęć wychowania fizycznego na świeżym powietrzu, zgodnie z wytycznymi obowiązującymi w czasie pandemii. Uczniom zaś pozwoli rozwijać swoje zainteresowania sportowo – rekreacyjne.

Pomimo, iż nowy rok szkolny rozpocznie się bez udziału władz samorządowych, to o ich trosce o naszą szkołę, zwłaszcza w czasie epidemii, pamiętamy i jesteśmy za nią wdzięczni. Wzajemna pomoc i wsparcie, wsłuchanie się w potrzeby naszej szkoły, owocna współpraca, umiejętność słuchania i obopólny szacunek stanowią ogromny atut w naszych wzajemnych relacjach i siłę we wspólnym pokonywaniu trudności. Za to wszystko z całego serca dziękujemy. Jesteśmy przekonani, że tak udana współpraca będzie kontynuowana w nowym roku szkolnym. Informujemy również, że na placu szkolnym (za salą gimnastyczną) powstał nowy parking, z którego będą korzystać pracownicy szkoły i rodzice dowożący do szkoły swoje dzieci. Przypominamy wszystkim kierowcom, iż przed szkołą obowiązuje zakaz parkowania pojazdów. Dbajmy o nasze wspólne bezpieczeństwo i stosujmy się do nowych przepisów.

 

Dyrektor, nauczyciele i pracownicy PSP w Solcu nad Wisłą