loader

urzad-gminy-solec

ministerstwo-edukacji-narodowej

mazowiecki-kurator-oswiaty

centralna-komisja-egzaminacyjna

okregowa-komisja-egzaminacyjna

zss-pawlowice

zsp-solec

stowarzyszenie-przyjaciol-solca   twoje-radio-lipsko

Spotkanie z policjantem

 

spot-policja12W dniu 26.09.2019 roku odbyło się spotkanie uczniów klas I, II, III i grupy przedszkolnej „O” z przedstawicielem Policji. Dzielnicowy naszego rejonu, Pan Dariusz Kołacz, poruszał temat bezpieczeństwa dzieci w szkole i poza szkołą. Dzieci przypominały sobie numery alarmowe, ważne zasady poruszania się po drodze, kontaktów z nieznajomymi i bezpiecznego korzystania z Internetu. ...

Uczniowie zapoznawali się także z zawodem policjanta i podstawowymi zadaniami Policji. Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu, zadawały ważne pytania ale miały również okazję wykazać się już zdobytą wiedzą na temat bezpieczeństwa.