loader

urzad-gminy-solec

ministerstwo-edukacji-narodowej

mazowiecki-kurator-oswiaty

centralna-komisja-egzaminacyjna

okregowa-komisja-egzaminacyjna

zss-pawlowice

zsp-solec

stowarzyszenie-przyjaciol-solca   twoje-radio-lipsko

Spotkanie z przedstawicielem KRUS

krus07Dnia 13 marca 2019r. w PSP w Solcu nad Wisłą odbyło się spotkanie z przedstawicielem KRUS w Lipsku i inspektorem PIP, którego celem było kształtowanie właściwych zachowań podczas pracy w gospodarstwie rolnym. Zaprezentowane zostały dwa filmy edukacyjne, przedstawiające zagrożenia w czasie kontaktów ze zwierzętami gospodarskimi i podczas pracy na maszynach, takich jak: traktor, kombajn, itp. Dzieci po każdej scenie analizowały jakie niebezpieczeństwo czyha podczas pracy w gospodarstwie i uczyły się , jak należy zachować się, by uniknąć wypadku. Prelegenci wręczyli broszury promujące bezpieczeństwo w gospodarstwie rolnym.