loader

urzad-gminy-solec

ministerstwo-edukacji-narodowej

mazowiecki-kurator-oswiaty

centralna-komisja-egzaminacyjna

okregowa-komisja-egzaminacyjna

zss-pawlowice

zsp-solec

stowarzyszenie-przyjaciol-solca   twoje-radio-lipsko

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - "Młodzież zapobiega pożarom"

turniej-poz4Dnia 20 lutego br. w naszej szkole odbyły się eliminacje gminne do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej - "Młodzież zapobiega pożarom" w dwóch kategoriach wiekowych: kl. I – VI szkoły podstawowej oraz kl. VII,VIII i gimnazjum. Celem konkursu jest promowanie wiedzy o bezpieczeństwie, kształtowanie prawidłowych postaw, popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych, wiedzy na temat techniki pożarniczej, organizacji ochrony przeciwpożarowej oraz historii. Do konkursu przystąpili uczniowie z PSP z Pawłowic i z Solca nad Wisłą . Konkursowicze wykazali się bardzo wysokim poziomem wiedzy pożarniczej. Z naszej szkoły do kolejnego etapu zakwalifikowały się: Maria Skalińska,i Julia Syzdek . Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy pamiątkowe i nagrody rzeczowe z rąk fundatora Wójta Gminy Solec nad Wisłą - Pana Marka Szymczyka.

Wszystkimi uczestnikom serdecznie gratulujemy, a zwycięzcom życzymy powodzenia i dalszych sukcesów w eliminacjach powiatowych.