loader

urzad-gminy-solec

ministerstwo-edukacji-narodowej

mazowiecki-kurator-oswiaty

centralna-komisja-egzaminacyjna

okregowa-komisja-egzaminacyjna

zss-pawlowice

zsp-solec

stowarzyszenie-przyjaciol-solca   twoje-radio-lipsko

Dzień w Krainie Słodkości, czyli przedszkolny Dzień Babci i Dziadka

dzien-babci17Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. Z okazji Ich święta, dzieci z wszystkich oddziałów przedszkolnych wraz z wychowawcami przeniosły zebranych do Krainy Słodkości. Licznie przybyli goście zasiedli na przygotowanych dla nich miejscach i z dumą oraz kręcącą się w oku łezką oglądali występy swoich wnucząt. Były to wyjątkowe chwile pełne radości i uśmiechu. Po występie artystycznym Dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, a dzieci wręczyły Im specjalnie przygotowane prezenty. Dziękujemy Babciom i Dziadkom za przybycie na uroczystość, a rodzicom i wychowawcom za pomoc w jej przygotowaniu.