loader

urzad-gminy-solec

ministerstwo-edukacji-narodowej

mazowiecki-kurator-oswiaty

centralna-komisja-egzaminacyjna

okregowa-komisja-egzaminacyjna

zss-pawlowice

zsp-solec

stowarzyszenie-przyjaciol-solca   twoje-radio-lipsko

ZABAWA NOWOROCZNA

 

24Zabawa choinkowa to coroczne spotkanie całej społeczności szkolnej, ich rodziców, nauczycieli i pracowników oraz absolwentów naszej placówki. Wszyscy uczestnicy balu zabrali ze sobą świetne humory i dali się porwać wesołym rytmom granych przez zespół „ATOMIX”. Najmłodsi uczniowie i przedszkolaczki przybyli w pięknych i kolorowych strojach, wśród których dostrzec można było wiele barwnych postaci bajkowych. W rytm muzyki po sali mknęły pospieszne pociągi, barwne korowody i roześmiane kółeczka. Uatrakcyjnieniem tańców były konkursy i zabawy z nagrodami przeprowadzone przez nasz Szkolny Klub Młodzieżowego Wolontariatu. ...

Chwilę wytchnienia od karnawałowych wrażeń zapewnił poczęstunek przygotowany przez rodziców. Wszyscy jak zwykle bawili się znakomicie !!! Ogromne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców, trójek klasowych, wszystkich obecnych rodziców za ogromny wkład pracy i zaangażowanie w organizację całej zabawy noworocznej oraz tegorocznych maturzystów ZSP w Solcu nad Wisłą za ofiarowane elementy dekoracyjne.