loader

urzad-gminy-solec

ministerstwo-edukacji-narodowej

mazowiecki-kurator-oswiaty

centralna-komisja-egzaminacyjna

okregowa-komisja-egzaminacyjna

zss-pawlowice

zsp-solec

stowarzyszenie-przyjaciol-solca   twoje-radio-lipsko

Wolontariusze z Turcji

turcja0224 października br. do naszej szkoły zawitali wolontariusze z Turcji wraz z koordynatorem Centrum Wolontariatu Międzynarodowego. Goście poprowadzili zajęcia międzykulturowe, zapoznając zebranych z historią, kulturą, religią, zabytkami swojego kraju - Turcji, Nie obyło się bez nauki tańca tureckiego. Miało miejsce również spotkanie z naszymi wolontariuszami, działającymi w SKMW. Goście opowiedzieli o idei Centrum Młodzieżowego Wolontariatu oraz o Programie "Erasmus", zachęcając do działalności na rzecz integracji europejskiej, rozwijania kontaktów i wymiany doświadczeń.