loader

urzad-gminy-solec

ministerstwo-edukacji-narodowej

mazowiecki-kurator-oswiaty

centralna-komisja-egzaminacyjna

okregowa-komisja-egzaminacyjna

zss-pawlowice

zsp-solec

stowarzyszenie-przyjaciol-solca   twoje-radio-lipsko

„ŻEGNAJ SWOBODO – IDĘ DO SZKOŁY!”

przedszkolaki05Dnia 21 czerwca br. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego.. Ciepłe słowa do wszystkich przedszkolaczków skierowała Dyrektor Szkoły – Pani Iwona Borek, życząc im wielu sukcesów w dalszym etapie szkolnym. W dalszej części starszaki  zaprezentowany  program artystyczny „ Żegnaj swobodo – idę do szkoły!”. 3-4-5- latki -  podziękowały za trud włożony w ich wychowanie. Uroczystość uatrakcyjniły zespoły taneczne i ich gorące rytmy.  Zgromadzeni nauczyciele i rodzice nie szczędzili występującym  gromkich braw. Nie zabrakło też gratulacji i życzeń od wychowawców. Na zakończenie przedszkolaki z rąk Pani Dyrektor otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz małe upominki.