urzad-gminy-solec

ministerstwo-edukacji-narodowej

mazowiecki-kurator-oswiaty

centralna-komisja-egzaminacyjna

okregowa-komisja-egzaminacyjna

zss-pawlowice

zsp-solec

stowarzyszenie-przyjaciol-solca   twoje-radio-lipsko

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

26 czerwca nie było w naszej szkole tradycyjnego zakończenia roku szkolnego ani uroczystego wręczania świadectw i nagród. W czasie „naznaczonym przez epidemię” wszystko odbyło się zgodnie z wytycznymi. Uczniowie odebrali swoje świadectwa o ustalonych dla każdej klasy godzinach. Pomimo trudnego czasu i nauki zdalnej, docenione zostały sukcesy naszych uczniów. ...

Dziewiętnastu z nich, za najwyższą średnią i jeden ósmoklasista za osiągnięcia sportowe, zostało nagrodzonych przez Wójta Gminy Solec nad Wisłą stypendiami naukowymi. Dziękujemy Panu Wójtowi, za stypendia, owocną współpracę, ogromne wsparcie dla działań szkoły i nowe boisko, przy budowie, którego trwają nieustanne prace. Za najwyższe średnie w szkole były Nagrody Dyrektora, a dla wyróżniających się w nauce nagrody książkowe i dyplomy. Pożegnaliśmy również naszych absolwentów. Dwunastu uczniów klasy ósmej otrzymało świadectwa ukończenia szkoły. Życzymy im powodzenia i mądrych decyzji na kolejnym etapie ich życia!

Drodzy Uczniowie, gratulujemy dobrych ocen, wzorowego zachowania i promocji do następnych klas. Jesteście mądrzejsi i bogatsi w doświadczenia zgromadzone w czasie minionego roku szkolnego oraz miesiące zdalnej nauki. Zasłużyliście na wspaniały wakacyjny odpoczynek. Wykorzystajcie,  jak najlepiej, te letnie miesiące – oglądajcie przyrodę, uprawiajcie sporty, zwiedzajcie nowe miejsca, znajdźcie też czas na czytanie książek. Życzymy Wam niezapomnianych wakacji, spędzonych ciekawie, przyjemnie, bezpiecznie i zdrowo. Do zobaczenia we wrześniu!

Dyrektor, Nauczyciele i Pracownicy PSP w Solcu nad Wisłą